לבחור אורתופד מנתח

ניתוח החלפת הירך

ניתוחים אורתופדיים מבוצעים בארץ במספרים של אלפים מדי שנה ובהצלחות יתרות. אין זה סוף פסוק עבורנו בבחירת אורתופד מנתח.

השורה הפותחת רלוונטית גם כשמדובר באורתופד מומחה. עלינו לבדוק מספר גורמים חשובים נוספים בטרם נחליט על דרך הטיפול והאיש שיבצע אותו. אורתופד מומחה הוא אדם שמן הסתם ביצע בעברו ניתוחים אורתופדיים מגוונים. אלו יכולים להיות ניתוחי החלפת מפרק הירך או הברך, או החלפת מפרק חוזר של הירך או הברך. ניתוחים אלו מעידים כמובן על ניסיונו של האורתופד כמנתח.

בדיקת רקע וניסיון כאורתופד מנתח

בנוסף להגדרת המומחיות, ישנם נתונים חשובים נתינים בידינו לברר בקורות חייו של הרופא באתרו הפרטי. לצורך ההמחשה, אם אנו מבררים עבורנו או עבור בני משפחתנו את האפשרות לביצוע ניתוח של החלפה חוזרת של מפרק הירך, נושא המצריך מיומנות וציוד ברמה הגבוהה ביותר בשל העובדה שמדובר בהחלפה שנייה של מפרק באותו מיקום, אנו צריכים לוודא ולברר במידע ובפגישה שתבוא עימו בהמשך, שאלות כמו:

כמה ניתוחים כאלו ביצע אישית?

על פני כמה שנים נפרשים הניתוחים מסוג זה?

מהם אחוזי ההצלחה של הניתוחים מסוג זה שביצע?

בנוסף, אנו חייבים לתת את הדגש על פרמטרים נוספים. חשוב שבחירה באורתופד תתנהל במספר שלבים שיבטיחו לנו שקיבלנו בלב שלם החלטה נכונה וקריטית.

שיחת ייעוץ עם אורתופד מנתח

שיחת ייעוץ

יצירת אינטראקציה פרונטלית היא הכרח. למרות שמדובר בצעד ראשון, שיחת הייעוץ מתווה בצורה חשובה ביותר את ההחלטה שלנו. ההתרשמות מהתנהגות האורתופד, סגנון התשובות שלו, הרוגע שהשרה עלינו ורמת בקיאותו בבעיה הספציפית שהגדרנו; כל אלה קריטיים כבר בשלב זה.

חדות ההמלצה שנקבל ממנו, בין אם מדובר בטיפול שמרני-פיזיותרפי שאינו מחייב ניתוח, ובין אם מדובר בניתוח אורתופדי מסוג כלשהו – תהווה חלק חשוב בהחלטה לאמץ את ההמלצה. כמובן שהדבר יסייע לנו לדעת האם לבצע אותו תחתיו. השיחה היא הזדמנות מצוינת לשאול את הדברים שאנו לא יכולים להשיג באמצעות התקשרות מרחוק או קריאה; זו ההזדמנות שלנו לשמוע ולהרגיש דברים. כאן נוכל לשאול אודות הניסיון שלו כמנתח, במידה ואכן מדובר באבחון המצריך ניתוח.

זכרו: אין ממה לחשוש ולהסס.

סרטונים אודות ההליך

אמרנו ששיחה פרונטלית היא כלי חשוב ביותר. עוד לפני כן, נוכל לברר ולבחון מידע על אודות הניתוח המדובר.

סרטון המוכיח כי הרופא שאיתו שוחחנו או נשוחח, קשור לניתוח בצורה ישירה- הוא כלי חשוב. עלינו לבדוק האם הוא מתאר את הניתוח, או שצולם במהלכו. כך נגדיל את סף ההתקבלות ורמת האמינות שלו בעינינו.

בין אם מדובר יהיה בעתיד בניתוח או טיפול שמרני, המידע שקיבלנו ייתן לנו תחושה שאנו בידיים של הטוב ביותר בתחומו. לצד קבלת המידע והטיפים המקצועיים שניתן לקבל, נקבל את השורה התחתונה; מיפוי שלם של התמונה המלאה, תוך הערכת כל הגורמים החשובים לנו.

אורתופד מומחה ייעץ לכם לקבל החלטה נכונה

רוצים לדעת עוד? מחפשים עוד פרמטרים על אורתופד מנתח מומלץ?

יש לכם את מי לשאול. ד"ר ירון ברקוביץ' לרשותכם.

צרו קשר עוד היום בכל שאלה או היסוס.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

מרפאות מומחים בי"ח אלישע

מרפאת בסט מדיקל